021-1814 info@rashaparisan.com

درباره ما

راشاپارسیان از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه ارائه گوشی های هوشمند سامسونگ به علاوه لوازم جانبی مثل شارژر، باتری، هندزفری، ایرباد و سایر محصولات مرتبط با این برند بزرگ را آغاز کرده است.

راشاپارسیان از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه ارائه گوشی های هوشمند سامسونگ به علاوه لوازم جانبی

مثل شارژر، باتری، هندزفری، ایرباد و سایر محصولات مرتبط با این برند بزرگ را آغاز کرده است.

درباره ما

نشانی شرکت

میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری برج ناهید، طبقه ۱۲، واحد ۴

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه

۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰

تماس با ما

اهداف و برنامه‌های راشاپارسیان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

همیار مشتری
پاسخ‌دهی سریع
هزاران مشتری راضی

برتری راشاپارسیان چیست؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه